Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlomené srdce, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlomené srdce. Klipart Zlomené srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlomené srdce ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: maqndon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlomené srdce je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kříž ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vodní meloun zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Sešívačka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Zlomené srdce, Láska, free, grafika, Zlomené srdce, vektor, ilustrace, download, klipart, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, office, kalendář, Pinterest, škola, Facebook, avatar, Instagram, články, referáty, plakát, dokumenty, corelDraw, profilovka, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Paul von Hindenburg ke stáhnutí, vektor Šípek zdarma nebo obrázek Minnesota ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.