Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlomené srdce, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlomené srdce. Klipart Zlomené srdce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlomené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlomené srdce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1600
1024x1280
640x800
400x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 942 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: maqndon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlomené srdce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Maska zdarma Podívejte se i na ilustrace Aerobik ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Steak ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, Láska, free, obrázek, klipart, grafika, Zlomené srdce, download, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, webové stránky, blog, corelDraw, škola, články, časopis, Facebook, seminární práce, avatar

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Růžové tulipány zdarma, vektor Elektromobil ke stažení nebo obrázek Mapa Mexika ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.