Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlatý prstýnek, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zlatý prstýnek. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Zlatý prstýnek. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlatý prstýnek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý prstýnek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 234 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý prstýnek je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Blondýna ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Geometrické linie v portrétu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Krab ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, vektor, Zlatý prstýnek, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, Láska, klipart, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, grafika, Zlatý prstýnek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, corelDraw, památník, plakát, pozvánky, avatar, webové stránky, seminární práce, časopis, dokumenty, Instagram, Facebook, fotokniha, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Skalpel ke stáhnutí, klipart Halloween známka zdarma nebo ilustrace Jelen ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.