Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlatý prstýnek, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zlatý prstýnek. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Zlatý prstýnek. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlatý prstýnek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatý prstýnek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 234 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlatý prstýnek se nachází v kategorii Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tygr ke stažení Podívejte se i na vektor Zlaté prstýnky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Švédska zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, ilustrace, Zlatý prstýnek, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, klipart, vektorový obrázek, Zlatý prstýnek, zdarma, cliparts, free, Láska

Doporučené použití klipartu: corelDraw, škola, webové stránky, profilovka, kalendář, openOffice, dokumenty, Twitter, pozvánky, Pinterest, seminární práce, blog, časopis, textové dokumenty, web

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vafle ke stažení, obrázek Mapa Číny ke stáhnutí nebo klipart Porsche zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.