Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatý prsten, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zlatý prsten. Obrázek Zlatý prsten je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Zlatý prsten v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatý prsten ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x802
1280x642
800x401
500x251
160x80

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 234 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlatý prsten je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zákaz krmení psů ke stažení Podívejte se i na ilustrace Znak lev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Martináč měsíčitý zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Zlatý prsten, Zlatý prsten, Láska, ke stažení, zdarma, vektor, klipart, cliparts, free, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, plakát, kalendář, škola, Facebook, PowerPoint, web, časopis, office, články, blog, dokumenty, corelDraw, fotokniha, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Mark Twain ke stažení, vektor Hugh Jackman ke stáhnutí nebo obrázek Dopravní nehoda zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.