Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatý prsten, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zlatý prsten. Obrázek Zlatý prsten je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Zlatý prsten v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý prsten ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x802
1280x642
800x401
500x251
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 234 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatý prsten patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Jižní Ameriky zdarma Podívejte se i na klipart Motýli ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Suši ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, Zlatý prsten, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, free, cliparts, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, download, grafika, Zlatý prsten

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, seminární práce, Twitter, Pinterest, dokument, fotokniha, plakát, památník, textové dokumenty, pozvánky, profil, články, openOffice, office

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Jesličky zdarma, ilustrace Webkamera ke stažení nebo vektor Černá hora ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.