Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlaté prstýnky, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté prstýnky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zlaté prstýnky. Pakliže si chcete obrázek Zlaté prstýnky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zlaté prstýnky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prstýnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté prstýnky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 857 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jarno

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlaté prstýnky je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Víla zdarma Podívejte se i na ilustrace Malířský váleček ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mexiko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, Zlaté prstýnky, download, zdarma, grafika, free, vektorový obrázek, obrázek, klipart, Láska

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, PowerPoint, časopis, profilovka, webové stránky, corelDraw, pozvánky, prezentace, textové dokumenty, plakát, blog, památník, inkscape, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Neptun zdarma, vektor Jabko ke stažení nebo obrázek Morpho peleides ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.