Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaný pár, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení

Zamilovaný pár je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Zamilovaný pár v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zamilovaný pár ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 082 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Uploader:gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zamilovaný pár patří do sekce Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Monster truck zdarma Podívejte se i na vektor Chilli papričky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Sobi ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Láska, download, cliparts, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, Zamilovaný pár, Zamilovaný pár, vektor, klipart, free, zdarma, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, web, Instagram, časopis, PowerPoint, články, Facebook, inkscape, dokument, prezentace, dokumenty, word, openOffice, webové stránky, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Hnědé vajíčko zdarma, obrázek Déšť ke stažení nebo klipart Dálkový ovladač ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.