Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaný pár, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení

Zamilovaný pár je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Zamilovaný pár v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaný pár ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 082 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Uploader:gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zamilovaný pár je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cirkus ke stažení Podívejte se i na obrázek Slepá spravedlnost ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Nanuk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, grafika, obrázek, Láska, vektor, Zamilovaný pár, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, Zamilovaný pár

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, referáty, openOffice, Facebook, Pinterest, corelDraw, dokumenty, dokument, kalendář, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Palačinka ke stažení, klipart Jednorožec ke stáhnutí nebo ilustrace Kapradí zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.