Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zakletý princ, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zakletý princ zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zakletý princ. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zakletý princ ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zakletý princ zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zakletý princ ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1503
1280x1202
800x751
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 860 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zakletý princ je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gepard ke stažení Podívejte se i na obrázek Strašidelný les ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Květ na stromě zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, Zakletý princ, kliparty, Zakletý princ, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, download, cliparts, grafika, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Láska

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, Instagram, openOffice, seminární práce, Pinterest, škola, corelDraw, textové dokumenty, plakát, word, kalendář, památník, profil, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Mapa Japonska ke stažení, klipart Zřícenina ke stáhnutí nebo ilustrace Lékařka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.