Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Valentýnské srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Valentýnské srdce. Kreslená ilustrace Valentýnské srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Valentýnské srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnské srdce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1366
1280x1093
800x683
500x427
160x137

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 586 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pixabella

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Valentýnské srdce patří do sekce Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chilli papričky zdarma Podívejte se i na vektor Víla ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Tanzanie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Valentýnské srdce, vektor, ke stažení, free, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, download, klipart, grafika, kliparty, ilustrace, Láska

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, plakát, corelDraw, seminární práce, Instagram, památník, web, avatar, office, webové stránky, pozvánky, profil, prezentace, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Roháč zdarma, obrázek Steak ke stažení nebo klipart Mobil ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách