Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Valentýnské srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Valentýnské srdce. Kreslená ilustrace Valentýnské srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Valentýnské srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnské srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnské srdce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1366
1280x1093
800x683
500x427
160x137

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 114 586 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pixabella

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnské srdce je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Bhútánu ke stažení Podívejte se i na obrázek Zamilovaný pár ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tramvaj piktogram zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Valentýnské srdce, vektor, obrázek, grafika, ilustrace, klipart, Láska, free, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Valentýnské srdce, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, plakát, corelDraw, články, openOffice, referáty, textové dokumenty, Twitter, profilovka, PowerPoint, blog, fotokniha, škola, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Femme fatale ke stažení, klipart Syrena 105 ke stáhnutí nebo ilustrace Babka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách