Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnská svíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Valentýnská svíčka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Valentýnská svíčka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská svíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnská svíčka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1533
1280x1226
800x766
500x479
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 848 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: amilo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Valentýnská svíčka je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zkumavka zdarma Podívejte se i na ilustrace Wyoming ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jablíčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Valentýnská svíčka, vektor, Láska, klipart, kliparty, zdarma, cliparts, free, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Valentýnská svíčka, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, kalendář, seminární práce, PowerPoint, corelDraw, Facebook, Twitter, památník, škola, časopis, fotokniha, word, office, prezentace

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Muchomůrka červená zdarma, vektor Mapa Slovenska ke stažení nebo obrázek Hasičské auto ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.