Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Valentýnská srdce. Stahujte klipart Valentýnská srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Valentýnská srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnská srdce ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x720
500x450
160x144

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 331 542 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Valentýnská srdce je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Bruneje ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sova zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý meloun ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Valentýnská srdce, cliparts, ilustrace, Láska, vektor, kliparty, Valentýnská srdce, klipart, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, prezentace, profilovka, články, Facebook, památník, corelDraw, word, plakát, fotokniha, dokument, škola, referáty, profil, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kalifornie ke stáhnutí, vektor Tamarind zdarma nebo obrázek Plačící smajlík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.