Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská bonboniéra, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnská bonboniéra. Kreslená ilustrace Valentýnská bonboniéra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnská bonboniéra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1316
1280x1053
800x658
500x411
160x132

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 187 027 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Valentýnská bonboniéra je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Palma ke stažení Podívejte se i na ilustrace Informace ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zaoceánský parník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Valentýnská bonboniéra, Láska, ke stažení, vektor, cliparts, Valentýnská bonboniéra, ilustrace, download, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, PowerPoint, škola, openOffice, Pinterest, profil, časopis, office, dokument, články, kalendář, Facebook, web, corelDraw, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Martini ke stažení, vektor Palice ke stáhnutí nebo obrázek Irsko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.