Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská bonboniéra, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnská bonboniéra. Kreslená ilustrace Valentýnská bonboniéra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská bonboniéra zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnská bonboniéra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1316
1280x1053
800x658
500x411
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 027 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Valentýnská bonboniéra se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rychlovlak ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Houby zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté srdce ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, free, Láska, zdarma, obrázek, grafika, ke stáhnutí, Valentýnská bonboniéra, vektorový obrázek, klipart, Valentýnská bonboniéra

Doporučené použití klipartu: prezentace, web, časopis, PowerPoint, seminární práce, word, pozvánky, profilovka, avatar, Instagram, dokumenty, Facebook, office, články, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kapr ke stáhnutí, obrázek Šipka zdarma nebo klipart Robin Hood ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.