Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stříbrný prstýnek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Stříbrný prstýnek. Klipart Stříbrný prstýnek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrný prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Stříbrný prstýnek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 370 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stříbrný prstýnek patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Svlačec zdarma Podívejte se i na klipart Excel ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vladimir Putin ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, Stříbrný prstýnek, ilustrace, vektor, grafika, ke stažení, cliparts, Stříbrný prstýnek, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, klipart, Láska

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, word, openOffice, články, Pinterest, škola, plakát, profilovka, corelDraw, referáty, dokument, web, prezentace, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Halloween zdarma, ilustrace Japonsko ke stažení nebo vektor Fidel Castro ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.