Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štít lásky, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štít lásky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Štít lásky. Klipart Štít lásky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Štít lásky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 174 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Štít lásky je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šicí stroj zdarma Podívejte se i na obrázek Růžové vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Sobi ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, cliparts, Štít lásky, klipart, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, kliparty, Štít lásky, zdarma, Láska, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, avatar, seminární práce, památník, dokument, Pinterest, openOffice, prezentace, PowerPoint, kalendář, fotokniha, referáty, webové stránky, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Anemometr zdarma, klipart Zlatý prsten ke stažení nebo ilustrace Rychlovlak ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.