Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štít lásky, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štít lásky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Štít lásky. Klipart Štít lásky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štít lásky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štít lásky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1478x1600
1183x1280
739x800
462x500
148x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 174 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Štít lásky se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krokodýl ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zákaz ohně zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Indonésie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Štít lásky, Štít lásky, ke stáhnutí, obrázek, vektor, download, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, cliparts, klipart, free, kliparty, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakát, kalendář, webové stránky, památník, openOffice, corelDraw, škola, inkscape, blog, pozvánky, referáty, profilovka, prezentace, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Vikingská loď ke stáhnutí, obrázek Pelikán zdarma nebo klipart Ozdoba s vločkou ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.