Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčka, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčka zdarma ke stažení

Srdíčka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdíčka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x447
1280x358
800x224
500x140
160x45

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 882 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: buggi

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Srdíčka patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skleněné květiny 2 zdarma Podívejte se i na klipart Přípitek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Lesní roh ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Srdíčka, Láska, ke stažení, grafika, obrázek, klipart, ke stáhnutí, free, vektor, ilustrace, Srdíčka, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, kalendář, Facebook, web, škola, památník, dokument, referáty, openOffice, fotokniha, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kadeřávek zdarma, ilustrace Raketoplán ke stažení nebo vektor Žalud ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.