Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčka, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčka zdarma ke stažení

Srdíčka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdíčka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x447
1280x358
800x224
500x140
160x45

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 882 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: buggi

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srdíčka je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brouček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dwight Eisenhower zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Telefon ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, Srdíčka, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, zdarma, free, download, ke stažení, Láska, vektor, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, profil, kalendář, památník, fotokniha, pozvánky, webové stránky, textové dokumenty, blog, dokumenty, časopis, referáty, office, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Karatistka ke stáhnutí, klipart Mapa Francie zdarma nebo ilustrace Žluté vajíčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.