Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčka, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčka zdarma ke stažení

Srdíčka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdíčka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x447
1280x358
800x224
500x140
160x45

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 882 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: buggi

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Srdíčka patří do sekce Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Harfa zdarma Podívejte se i na klipart Byznysmen ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční pudink ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektor, ilustrace, free, grafika, cliparts, zdarma, Láska, download, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, webové stránky, fotokniha, corelDraw, profilovka, seminární práce, avatar, blog, referáty, památník, škola, prezentace, office, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i klipart Frakční baňka zdarma, ilustrace Nůž ke stažení nebo vektor Halloween ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.