Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 867 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce se nachází v sekci Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Parašutista ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Martináč měsíčitý zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace William Shakespeare ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, grafika, free, Láska, Srdce, ke stáhnutí, vektor, zdarma, obrázek, ilustrace, Srdce, klipart, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, prezentace, referáty, články, blog, avatar, Facebook, časopis, kalendář, webové stránky, seminární práce, corelDraw, dokument, office, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zákaz NATO ke stáhnutí, obrázek Fialový dárek zdarma nebo klipart Plazmová televize ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.