Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 43 867 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tulipány ke stažení Podívejte se i na vektor Merry Christmas ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Babočka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, download, klipart, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Srdce, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, textové dokumenty, referáty, časopis, dokumenty, články, profil, web, inkscape, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Velikonoce ke stažení, obrázek Syrena 105 ke stáhnutí nebo klipart Bible zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.