Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1263x1280
800x811
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 43 867 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdce je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dýně halloween ke stažení Podívejte se i na ilustrace Požárník ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, grafika, vektor, ke stažení, ilustrace, free, klipart, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, Srdce

Doporučené použití klipartu: office, word, pozvánky, openOffice, blog, prezentace, Instagram, referáty, corelDraw, dokument, články, web, profilovka, avatar, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mixer ke stažení, vektor 2019 ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Ruska zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.