Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skřítek, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Skřítek. Kreslená ilustrace Skřítek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Skřítek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Skřítek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Skřítek se nachází v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Novoročenka 2019 ke stažení Podívejte se i na vektor Zdarma ke stažení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Porsche 911 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Skřítek, klipart, free, ke stáhnutí, vektor, download, Skřítek, vektorový obrázek, cliparts, grafika, ke stažení, Láska, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, avatar, blog, škola, webové stránky, corelDraw, inkscape, plakát, časopis, Instagram, profil, prezentace, památník, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Žebřík ke stažení, obrázek Haiti ke stáhnutí nebo klipart Lupa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.