Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skřítek, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Skřítek. Kreslená ilustrace Skřítek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Skřítek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skřítek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Skřítek je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kotva zdarma Podívejte se i na ilustrace Varhany ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zerene eurydice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, ke stáhnutí, klipart, grafika, obrázek, Láska, ilustrační obrázek, Skřítek, vektor, Skřítek, cliparts, ke stažení, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, webové stránky, památník, blog, dokument, články, Pinterest, seminární práce, fotokniha, PowerPoint, referáty, openOffice, textové dokumenty, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa Litvy zdarma, vektor Bezpečnostní kamera ke stažení nebo obrázek Novoročenka 2019 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.