Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skřítek, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Skřítek. Kreslená ilustrace Skřítek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Skřítek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Skřítek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Skřítek se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pozoun ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Hrad zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Cizrna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, ke stažení, Skřítek, grafika, vektor, zdarma, Skřítek, vektorový obrázek, Láska, ilustrace, obrázek, klipart, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, avatar, Twitter, seminární práce, web, textové dokumenty, plakát, referáty, corelDraw, blog, Instagram, office, PowerPoint, škola, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mapa Chorvatska ke stáhnutí, ilustrace Větrák zdarma nebo vektor Ženich ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.