Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růže, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růže. Kreslená ilustrace Růže je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růže ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 290 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růže patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlomené srdce zdarma Podívejte se i na vektor Zlatý dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Růže, free, ilustrační obrázek, Láska, klipart, zdarma, download, Růže, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, profilovka, dokumenty, články, kalendář, avatar, pozvánky, Facebook, dokument, fotokniha, office, Instagram, inkscape, seminární práce, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Klíště zdarma, obrázek Humr ke stažení nebo klipart Klávesy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.