Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růže, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růže. Kreslená ilustrace Růže je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růže ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 290 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růže je v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart brambory ke stažení Podívejte se i na obrázek Moucha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Motýl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, ilustrační obrázek, klipart, Láska, zdarma, obrázek, kliparty, grafika, Růže, vektor, free, ke stáhnutí, ke stažení, Růže

Doporučené použití klipartu: Twitter, Pinterest, profilovka, inkscape, dokument, textové dokumenty, pozvánky, fotokniha, Facebook, office, blog, openOffice, dokumenty, word, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Komár ke stažení, klipart Vánoční stromeček ke stáhnutí nebo ilustrace Santa Klaus zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.