Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Romantický dárek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Romantický dárek. Vektorová ilustrace Romantický dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Romantický dárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arya wigunavadhana

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Romantický dárek patří do sekce Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Panelák zdarma Podívejte se i na vektor Japonsko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jarní květina ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, ilustrační obrázek, Romantický dárek, obrázek, vektor, download, kliparty, klipart, Romantický dárek, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokument, PowerPoint, pozvánky, textové dokumenty, články, kalendář, blog, dokumenty, openOffice, corelDraw, inkscape, word, fotokniha, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mapa Nevady zdarma, obrázek Valentýnská srdce ke stažení nebo klipart Odšťavňovač ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.