Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Romantický dárek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Romantický dárek. Vektorová ilustrace Romantický dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Romantický dárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arya wigunavadhana

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Romantický dárek je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vrtačka ke stažení Podívejte se i na obrázek Vědec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Černý kůň zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, free, zdarma, obrázek, Romantický dárek, vektorový obrázek, grafika, vektor, klipart, download, ilustrační obrázek, ilustrace, Láska, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, prezentace, avatar, office, openOffice, seminární práce, časopis, kalendář, profil, Pinterest, dokumenty, referáty, corelDraw, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Zákaz focení ke stažení, klipart Šípky ke stáhnutí nebo ilustrace Piknik zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.