Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Prstýnek, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prstýnek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Prstýnek. Kreslená ilustrace Prstýnek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Prstýnek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 321 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bluePal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Prstýnek se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlkodlak a duch ke stažení Podívejte se i na vektor Smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Karafiát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, zdarma, download, free, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, klipart, ilustrace, Prstýnek, kliparty, vektorový obrázek, Prstýnek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Twitter, škola, corelDraw, dokument, blog, openOffice, office, seminární práce, inkscape, avatar, webové stránky, web, referáty, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Klíč od auta ke stažení, obrázek Love ke stáhnutí nebo klipart Špachtle zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.