Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Prstýnek, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prstýnek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Prstýnek. Kreslená ilustrace Prstýnek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Prstýnek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 321 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bluePal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Prstýnek je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Babizna ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Toyota RAV 4 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žluté vajíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, Prstýnek, free, Láska, ke stažení, ilustrace, download, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, blog, škola, prezentace, plakát, avatar, Pinterest, Facebook, seminární práce, časopis, web, profilovka, textové dokumenty, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vánoční svíčky ke stáhnutí, klipart Kávovník zdarma nebo ilustrace Požárník ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.