Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Polibek, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Polibek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Polibek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Polibek ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Polibek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Polibek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1109
1280x887
800x554
500x347
160x111

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 274 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarah Owens / dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Polibek je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Teleskop ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hrošík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Klíč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Láska, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, download, kliparty, ke stáhnutí, Polibek, Polibek, klipart, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, Facebook, časopis, blog, referáty, prezentace, Pinterest, pozvánky, profil, památník, avatar, seminární práce, Instagram, škola, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Jeptiška ke stáhnutí, klipart Krkavec zdarma nebo ilustrace Modrý dárek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.