Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Nápis LOVE, Láska do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Nápis LOVE. Obrázek Nápis LOVE je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nápis LOVE zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nápis LOVE ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 716 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TikiGiki

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nápis LOVE je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční osvětlení zdarma Podívejte se i na ilustrace Granátové jablko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Láska, ke stáhnutí, Nápis LOVE, download, grafika, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, free, kliparty, Nápis LOVE, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokumenty, Facebook, webové stránky, Instagram, PowerPoint, kalendář, inkscape, blog, dokument, referáty, corelDraw, časopis, škola, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Monarcha zdarma, vektor Zlatá rybka ke stažení nebo obrázek Housle ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.