Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láska, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láska zdarma ke stažení

Láska je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Láska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láska zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Láska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1068
1280x855
800x534
500x334
160x107

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 105 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Láska je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Drobné kvítky ke stažení Podívejte se i na obrázek Kádinka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor zelená oliva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, zdarma, cliparts, kliparty, vektor, free

Doporučené použití klipartu: články, referáty, seminární práce, inkscape, web, textové dokumenty, památník, profilovka, pozvánky, webové stránky, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Sexy eyes ke stažení, klipart Kosmická loď ke stáhnutí nebo ilustrace Minutka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.