Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láska, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láska zdarma ke stažení

Láska je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Láska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láska zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Láska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1068
1280x855
800x534
500x334
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 105 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Láska se nachází v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Portugalsko ke stažení Podívejte se i na klipart Citroen 2CV ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Malpa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, Láska, free, ilustrace, obrázek, Láska, ke stažení, Láska, zdarma, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, webové stránky, PowerPoint, seminární práce, inkscape, Instagram, profil, Facebook, avatar, profilovka, památník, Twitter, dokumenty, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Lebka 3D ke stažení, ilustrace Trombón ke stáhnutí nebo vektor Plachetnice při západu slunce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.