Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Den matek, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Den matek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Den matek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Den matek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Den matek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 538 410 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Den matek se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kytice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zelená ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sešívačka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Láska, vektor, zdarma, Den matek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Den matek, kliparty, klipart, free, ilustrace, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, Facebook, textové dokumenty, corelDraw, seminární práce, dokument, Twitter, office, kalendář, časopis, pozvánky, profil, škola, inkscape, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Chléb a víno ke stáhnutí, ilustrace Sanitka zdarma nebo vektor Baletka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.