Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zvonek, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zvonek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zvonek. Kreslená ilustrace Zvonek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zvonek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zvonek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
978x1280
800x1047
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 939 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zvonek je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Sýrie ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hřbitovní kříž zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Věnec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Květiny, free, klipart, zdarma, ilustrace, vektor, Zvonek, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, Zvonek, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Twitter, textové dokumenty, časopis, Facebook, Instagram, dokument, seminární práce, avatar, fotokniha, office, profilovka, Pinterest, corelDraw, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Meloun ke stáhnutí, vektor Zákaz krmení ptaků zdarma nebo obrázek Jimmy Carter ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)