Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zvonek, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zvonek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zvonek. Kreslená ilustrace Zvonek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zvonek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zvonek zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zvonek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1223x1600
978x1280
800x1047
382x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 114 939 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zvonek se nachází v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smějící se kytka ke stažení Podívejte se i na klipart Pizza ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Nepálu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, download, Zvonek, vektor, kliparty, Zvonek, grafika, zdarma, cliparts, Květiny, ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, články, profil, škola, časopis, inkscape, Twitter, kalendář, corelDraw, word, dokument, plakát, referáty, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Grammar Nazi ke stažení, ilustrace Chůva ke stáhnutí nebo vektor Belize zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)