Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý květ, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý květ zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zlatý květ. Klipart Zlatý květ je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlatý květ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatý květ ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
788x800
492x500
158x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 034 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlatý květ se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hladový smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Šídlo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový dárek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, vektor, download, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, zdarma, Zlatý květ, free, kliparty, Květiny

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, články, fotokniha, dokumenty, Instagram, corelDraw, dokument, inkscape, profil, Pinterest, referáty, škola, pozvánky, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Kršna jantra ke stažení, obrázek Elvis Presley ke stáhnutí nebo klipart Zákaz prostituce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.