Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý květ, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý květ zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zlatý květ. Klipart Zlatý květ je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlatý květ? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý květ ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
788x800
492x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 034 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý květ je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sekačka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sýkora uhelníček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bluma ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, Zlatý květ, kliparty, ke stažení, grafika, Zlatý květ, download, vektor, obrázek, Květiny, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, office, textové dokumenty, Instagram, profil, škola, články, profilovka, plakát, word, seminární práce, web, referáty, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kosa smrtky ke stáhnutí, klipart Valentýnské srdce zdarma nebo ilustrace Mapa České republiky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.