Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená kytka, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená kytka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zelená kytka. Obrázek Zelená kytka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelená kytka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 098 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelená kytka se nachází v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lednička ke stažení Podívejte se i na klipart Černý kořen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Toustovač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, ilustrace, Zelená kytka, download, free, obrázek, kliparty, Květiny, vektor, ilustrační obrázek, Zelená kytka, zdarma, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, dokument, časopis, dokumenty, profilovka, plakát, textové dokumenty, inkscape, avatar, openOffice, word, Facebook, Pinterest, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kočka ke stažení, ilustrace Ženich ke stáhnutí nebo vektor Mapa Japonska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.