Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená kytka, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená kytka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zelená kytka. Obrázek Zelená kytka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelená kytka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 098 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelená kytka je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brouček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dwight Eisenhower zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Telefon ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Zelená kytka, ke stáhnutí, klipart, Zelená kytka, grafika, zdarma, free, vektor, ke stažení, ilustrace, download, vektorový obrázek, cliparts, Květiny

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, webové stránky, fotokniha, plakát, textové dokumenty, památník, seminární práce, referáty, office, avatar, corelDraw, dokument, web, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Karatistka ke stáhnutí, vektor Mapa Francie zdarma nebo obrázek Žluté vajíčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.