Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zátiší s květinou, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zátiší s květinou. Klipart Zátiší s květinou je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zátiší s květinou ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 121 935 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Luis Chuc Sosa / luischuc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zátiší s květinou se nachází v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Portugalsko ke stažení Podívejte se i na vektor Citroen 2CV ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Malpa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, grafika, zdarma, ilustrace, ke stažení, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, free, Zátiší s květinou, obrázek, Zátiší s květinou

Doporučené použití klipartu: fotokniha, prezentace, referáty, textové dokumenty, časopis, office, profilovka, web, inkscape, články, pozvánky, webové stránky, profil, word, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Lebka 3D ke stažení, obrázek Trombón ke stáhnutí nebo klipart Plachetnice při západu slunce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.