Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zátiší s květinou, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zátiší s květinou. Klipart Zátiší s květinou je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zátiší s květinou zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zátiší s květinou ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 935 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Luis Chuc Sosa / luischuc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zátiší s květinou je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Španělska ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Koktejl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Umělé květiny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Zátiší s květinou, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, grafika, zdarma, klipart, ilustrace, Květiny, Zátiší s květinou, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, plakát, blog, Pinterest, Twitter, corelDraw, pozvánky, web, profil, Instagram, prezentace, časopis, referáty, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Albánie ke stáhnutí, klipart Guinea zdarma nebo ilustrace Brusinky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.