Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Větrníky - květiny, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Větrníky - květiny zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Větrníky - květiny. Klipart Větrníky - květiny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrníky - květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Větrníky - květiny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 90 027 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Větrníky - květiny je v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Letadlo ke stažení Podívejte se i na obrázek Vlkodlak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Burkina Faso zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Větrníky - květiny, download, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, Květiny, vektor, kliparty, cliparts, grafika, Větrníky - květiny, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, kalendář, inkscape, pozvánky, fotokniha, openOffice, office, profilovka, památník, seminární práce, webové stránky, články, Twitter, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Sýkora uhelníček ke stažení, klipart Mapa Tibetu ke stáhnutí nebo ilustrace Kameraman zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.