Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tulipány, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipány zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Tulipány. Pakliže si chcete obrázek Tulipány stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Tulipány v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tulipány ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 596 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tulipány je v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Automatická pračka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Santa v komíně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pivo v plechovce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, download, vektor, cliparts, Tulipány, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, openOffice, pozvánky, blog, dokument, referáty, časopis, word, Twitter, office, profilovka, profil, seminární práce, web

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Zelený sršeň ke stažení, vektor Drobné kvítky ke stáhnutí nebo obrázek Znak štír zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.