Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tulipány, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipány zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Tulipány. Pakliže si chcete obrázek Tulipány stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Tulipány v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tulipány ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 596 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tulipány je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Aerobik zdarma Podívejte se i na ilustrace Kostel ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Králík ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, free, ke stažení, Květiny, kliparty, Tulipány, grafika, download, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, pozvánky, prezentace, textové dokumenty, avatar, web, Facebook, word, články, kalendář, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Teleskop zdarma, vektor Červený autobus ke stažení nebo obrázek Broskev ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.