Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tulipán, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipán zdarma ke stažení

Tulipán je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Tulipán v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tulipán ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tulipán je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kojenec zdarma Podívejte se i na ilustrace Vozíček ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Broskev ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tulipán, free, cliparts, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, vektor, obrázek, Květiny, ke stáhnutí, Tulipán, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, prezentace, word, časopis, office, PowerPoint, profil, pozvánky, dokumenty, dokument, Twitter, web, fotokniha, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Likvidátorka manželových úspor zdarma, vektor Švédsko ke stažení nebo obrázek Zebra ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.