Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tulipán, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipán zdarma ke stažení

Tulipán je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Tulipán v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tulipán ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tulipán je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Paragraf zdarma Podívejte se i na obrázek Antilopa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Bábovka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, Tulipán, cliparts, Květiny, grafika, download, zdarma, free, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: word, dokument, webové stránky, kalendář, Pinterest, prezentace, Twitter, Facebook, referáty, inkscape, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Modrý smajlík zdarma, klipart Anemometr ke stažení nebo ilustrace Vikingská loď ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.