Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tulipán, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipán zdarma ke stažení

Tulipán je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Tulipán v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tulipán ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tulipán se nachází v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Egyptské pyramidy ke stažení Podívejte se i na vektor Vločka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace SMS zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, klipart, ke stažení, vektor, grafika, vektorový obrázek, zdarma, Tulipán, ilustrace, Tulipán, obrázek, cliparts, Květiny

Doporučené použití klipartu: Twitter, Pinterest, pozvánky, webové stránky, seminární práce, PowerPoint, textové dokumenty, inkscape, fotokniha, web, corelDraw, památník, články, dokument, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Betlém ke stažení, obrázek Vysmátá dýně ke stáhnutí nebo klipart Brazílie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.