Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Svlačec, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svlačec zdarma ke stažení

Svlačec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Svlačec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svlačec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Svlačec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1434
1280x1147
800x717
500x448
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 142 284 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Svlačec se nachází v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialový motýl ke stažení Podívejte se i na klipart Jaguár ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lamborghini Gallardo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, grafika, Svlačec, download, Svlačec, free, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, Květiny, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, prezentace, dokumenty, pozvánky, seminární práce, profil, corelDraw, referáty, kalendář, textové dokumenty, blog, inkscape, Instagram, plakát, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Bible a kříž ke stažení, ilustrace Lasagne ke stáhnutí nebo vektor Fitónie zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.