Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdce s květinami, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Srdce s květinami. Obrázek Srdce s květinami je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce s květinami zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce s květinami ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 78 990 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce s květinami se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velryba ke stažení Podívejte se i na vektor Zátky od vína ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Důlní vozík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, Srdce s květinami, obrázek, vektor, zdarma, ilustrace, Srdce s květinami, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, články, škola, inkscape, textové dokumenty, pozvánky, webové stránky, profil, web, plakát, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Kráva ke stažení, obrázek Pudink ke stáhnutí nebo klipart Kraslice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.