Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněženka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněženka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Sněženka. Vektorová ilustrace Sněženka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Sněženka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sněženka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrad ke stažení Podívejte se i na klipart Mimozemšťan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Dánska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Květiny, Sněženka, klipart, cliparts, grafika, ilustrace, Sněženka, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, Facebook, kalendář, fotokniha, blog, prezentace, referáty, profilovka, škola, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Otazník ke stažení, ilustrace Oběšenec ke stáhnutí nebo vektor GAZ 21 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.