Kliparty a Obrázky zdarma

Ilustrační obrázek klipart Snéženka s motivem Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

SnéženkaNetradiční ilustrační vektor s názvem Snéženka. Vektorová ilustrace Snéženka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Snéženka


Klipart Snéženka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

Autor ilustrace: gurica


Vektorový obrázek Snéženka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrad ke stažení Podívejte se i na klipart Mimozemšťan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Dánska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Květiny, Snéženka, klipart, cliparts, grafika, ilustrace, Snéženka, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, Facebook, kalendář, fotokniha, blog, prezentace, referáty, profilovka, škola, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Otazník ke stažení, ilustrace Oběšenec ke stáhnutí nebo vektor GAZ 21 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.