Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněženka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněženka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Sněženka. Vektorová ilustrace Sněženka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sněženka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sněženka je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Laborantka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hotdog zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žena s nepovedeným účesem ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Sněženka, klipart, grafika, kliparty, cliparts, ilustrace, ke stažení, download, obrázek, Květiny, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, corelDraw, webové stránky, památník, škola, PowerPoint, profil, kalendář, fotokniha, Pinterest, referáty, seminární práce, články, word

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kovadlina ke stáhnutí, klipart Anarchie zdarma nebo ilustrace Vrtulník ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.