Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněženka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněženka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Sněženka. Vektorová ilustrace Sněženka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněženka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněženka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1071x1280
800x955
418x500
134x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 400 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sněženka se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Portoriko ke stažení Podívejte se i na vektor Eifelovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace VW Scirocco zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, free, obrázek, Květiny, Sněženka, Sněženka, grafika, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, pozvánky, památník, Twitter, časopis, profil, prezentace, web, Pinterest, dokumenty, webové stránky, word, avatar, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Lopatka ke stažení, obrázek Sob ke stáhnutí nebo klipart Porcování hovězího zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.