Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smějící se kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smějící se kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smějící se kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Smějící se kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Smějící se kytka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smějící se kytka se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Svlačec ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sněhové vločky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Oběšenec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Smějící se kytka, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, Smějící se kytka, cliparts, Květiny, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, free, vektor

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, plakát, fotokniha, Pinterest, pozvánky, dokumenty, Twitter, openOffice, kalendář, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Ohňostroj ke stáhnutí, ilustrace Žába zdarma nebo vektor Mapa Austrálie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.