Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smějící se kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smějící se kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smějící se kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Smějící se kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smějící se kytka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smějící se kytka je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santova lebka ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Nigeru ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vlaštovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, download, grafika, Smějící se kytka, kliparty, Květiny, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Smějící se kytka, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, blog, web, inkscape, dokumenty, referáty, seminární práce, kalendář, dokument, word, Instagram, Facebook, office, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Secesní plakát ke stažení, klipart Silvestrovská půlnoc ke stáhnutí nebo ilustrace Ovečka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.