Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smějící se kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smějící se kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smějící se kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Smějící se kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smějící se kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smějící se kytka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

965x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 746 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smějící se kytka patří do sekce Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Indián zdarma Podívejte se i na vektor Ohňostroj ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, Smějící se kytka, grafika, ke stáhnutí, Květiny, ilustrace, ke stažení, vektor, klipart, vektorový obrázek, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, památník, office, blog, textové dokumenty, články, časopis, Pinterest, dokumenty, openOffice, kalendář, referáty, webové stránky, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Vánoční ozdoba zdarma, obrázek Dům ke stažení nebo klipart Recyklace ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.