Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunečnicové pole, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Slunečnicové pole. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Slunečnicové pole ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Slunečnicové pole lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slunečnicové pole ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x967
1280x773
800x483
500x302
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 228 242 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Slunečnicové pole je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Želva ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Čtenářka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz kouření ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Květiny, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, download, vektor, obrázek, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, ilustrace, Slunečnicové pole

Doporučené použití klipartu: web, Facebook, webové stránky, dokumenty, word, office, inkscape, škola, PowerPoint, corelDraw, openOffice, blog, Instagram, profil, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Čarodějnice ke stáhnutí, vektor Veselá zelenina zdarma nebo obrázek Sušenka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.