Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunečnicové pole, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Slunečnicové pole. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Slunečnicové pole ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Slunečnicové pole lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnicové pole zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Slunečnicové pole ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x967
1280x773
800x483
500x302
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 228 242 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slunečnicové pole se nachází v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Salvador Allende ke stažení Podívejte se i na klipart Zubatá ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pytlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, vektor, ilustrace, Slunečnicové pole, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, zdarma, download, cliparts, klipart, vektorový obrázek, Slunečnicové pole, free

Doporučené použití klipartu: blog, openOffice, Instagram, referáty, časopis, PowerPoint, seminární práce, corelDraw, dokument, články, profilovka, kalendář, webové stránky, škola, web

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Dalmatin ke stažení, ilustrace Růžové tulipány ke stáhnutí nebo vektor LCD monitor zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.