Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Skleněné květiny 2, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení

Skleněné květiny 2 je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Skleněné květiny 2 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Skleněné květiny 2 ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 216 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Skleněné květiny 2 se nachází v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pejsek ke stáhnutí Podívejte se i na klipart PF 2019 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Indonésie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, ke stažení, download, vektor, ilustrační obrázek, Květiny, Skleněné květiny 2, zdarma, ke stáhnutí, Skleněné květiny 2, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, textové dokumenty, dokumenty, škola, časopis, prezentace, seminární práce, web, památník, Pinterest, inkscape, PowerPoint, corelDraw, pozvánky, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Smajlík farmář ke stáhnutí, ilustrace Mapa Texasu zdarma nebo vektor Kašna ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.