Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Skleněné květiny 2, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení

Skleněné květiny 2 je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Skleněné květiny 2 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny 2 zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Skleněné květiny 2 ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 216 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Skleněné květiny 2 je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stará ježibaba zdarma Podívejte se i na obrázek Pohodička v kavárně ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lanovka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, grafika, klipart, Skleněné květiny 2, obrázek, kliparty, free, download, ke stáhnutí, Skleněné květiny 2, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, Pinterest, škola, referáty, fotokniha, plakát, dokumenty, openOffice, word, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Eva u stromu poznání zdarma, klipart Houslový klíč ke stažení nebo ilustrace Model atomu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.