Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Skleněné květiny, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Skleněné květiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Skleněné květiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Skleněné květiny lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skleněné květiny zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Skleněné květiny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 202 410 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Skleněné květiny se nachází v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Islandu ke stažení Podívejte se i na vektor Zlatá mašle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lžička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, klipart, kliparty, obrázek, Skleněné květiny, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, Květiny, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, Twitter, časopis, avatar, seminární práce, fotokniha, Pinterest, word, dokument, openOffice, plakát, profilovka, referáty, pozvánky, články

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zlatá ozdoba ke stažení, obrázek Ananas ke stáhnutí nebo klipart Vlajka Súdánu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.