Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Škaredá kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škaredá kytka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Škaredá kytka. Pakliže si chcete obrázek Škaredá kytka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Škaredá kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škaredá kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Škaredá kytka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1590
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 249 961 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: benz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Škaredá kytka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sekera ke stažení Podívejte se i na vektor Taxi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kakadu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, Škaredá kytka, Květiny, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, zdarma, cliparts, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, word, inkscape, Pinterest, pozvánky, avatar, webové stránky, kalendář, škola, Facebook, články, openOffice, blog, textové dokumenty, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mapa Itálie ke stažení, obrázek Mapa Malawi ke stáhnutí nebo klipart Zelená ozdoba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.