Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Škaredá kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škaredá kytka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Škaredá kytka. Pakliže si chcete obrázek Škaredá kytka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Škaredá kytka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škaredá kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Škaredá kytka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1590
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 249 961 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: benz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Škaredá kytka se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chameleon ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pastelky zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pařáty smrtky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Škaredá kytka, ilustrace, klipart, kliparty, free, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, Květiny, vektor, ilustrační obrázek, Škaredá kytka

Doporučené použití klipartu: časopis, inkscape, památník, plakát, PowerPoint, profilovka, fotokniha, word, dokument, avatar, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Záchranka ke stáhnutí, obrázek Povíjnice nachová zdarma nebo klipart Jóga ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.