Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sedmikráska, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sedmikráska zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sedmikráska. Obrázek Sedmikráska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sedmikráska ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
863x1280
800x1186
337x500
108x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 244 178 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sedmikráska je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Iglů ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kolo zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mechanik ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, download, ke stažení, obrázek, Květiny, ke stáhnutí, Sedmikráska, klipart, vektor, zdarma, cliparts, Sedmikráska

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, word, profil, Pinterest, inkscape, seminární práce, web, openOffice, textové dokumenty, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vánoční svícen ke stáhnutí, klipart Skarab zdarma nebo ilustrace Motorka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.