Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sedmikráska, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sedmikráska zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sedmikráska. Obrázek Sedmikráska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sedmikráska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
863x1280
800x1186
337x500
108x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 244 178 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sedmikráska je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nevěsta zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Zambie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jižní Súdán ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, Sedmikráska, grafika, vektor, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, cliparts, free, Sedmikráska, Květiny, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, dokument, textové dokumenty, PowerPoint, openOffice, plakát, památník, Instagram, referáty, škola, corelDraw, webové stránky, blog, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Japonsko zdarma, klipart Azerbajdžán ke stažení nebo ilustrace San Marino ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.