Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sedmikráska, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sedmikráska zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sedmikráska. Obrázek Sedmikráska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sedmikráska zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Sedmikráska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1079x1600
863x1280
800x1186
337x500
108x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 244 178 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sedmikráska se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Suši ke stažení Podívejte se i na klipart Hard disk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Prvosenka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Sedmikráska, Sedmikráska, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, ke stažení, obrázek, free, Květiny

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, časopis, fotokniha, profil, webové stránky, kalendář, plakát, Twitter, seminární práce, prezentace, pozvánky, word, corelDraw, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Girl ke stažení, ilustrace Hodina duchů ke stáhnutí nebo vektor Buvol zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.