Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžová růže, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová růže zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růžová růže. Pakliže si chcete obrázek Růžová růže stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová růže ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 523 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžová růže je v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stříhání vlasů ke stažení Podívejte se i na obrázek Balón ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bagr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Růžová růže, Růžová růže, klipart, kliparty, ke stažení, Květiny, ilustrace, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, vektor, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, kalendář, plakát, fotokniha, škola, textové dokumenty, Instagram, word, web, Twitter, Pinterest, Facebook, blog, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Karavan ke stažení, klipart Škoda 1000 MB ke stáhnutí nebo ilustrace Holčička zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.