Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžová růže, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová růže zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růžová růže. Pakliže si chcete obrázek Růžová růže stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžová růže ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 523 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růžová růže se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mandarinka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Angola zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Rybí kost ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžová růže, Květiny, download, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, free, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, grafika, vektorový obrázek, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, PowerPoint, Facebook, inkscape, dokumenty, časopis, Twitter, fotokniha, openOffice, pozvánky, avatar, prezentace, web, škola, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Powerbanka ke stáhnutí, ilustrace Malina zdarma nebo vektor Balón ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.