Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pryšec nádherný, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pryšec nádherný zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pryšec nádherný. Klipart Pryšec nádherný je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Pryšec nádherný v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pryšec nádherný zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pryšec nádherný ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 722 398 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pryšec nádherný se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ředkvička ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Duch zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Činely ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, free, cliparts, download, kliparty, grafika, Květiny, Pryšec nádherný, zdarma, vektor, Pryšec nádherný, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, seminární práce, dokumenty, PowerPoint, web, blog, články, fotokniha, textové dokumenty, profil, Pinterest, avatar, prezentace, inkscape, word

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Šaháda ke stáhnutí, obrázek Liška zdarma nebo klipart Valentýnka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.