Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Prvosenka, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Prvosenka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Prvosenka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Prvosenka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Prvosenka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Prvosenka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1471x1600
1177x1280
735x800
459x500
147x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 126 744 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Prvosenka je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Spící smajlík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Chřestýš ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Burkina Faso zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Květiny, klipart, cliparts, ke stažení, Prvosenka, ilustrační obrázek, Prvosenka, kliparty, vektor, obrázek, ke stáhnutí, free, download

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, Twitter, škola, Facebook, fotokniha, prezentace, web, časopis, památník, blog, kalendář, pozvánky, Instagram, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zlatý prstýnek ke stažení, vektor Lednice ke stáhnutí nebo obrázek Svinovací metr zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.