Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Povíjnice nachová, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Povíjnice nachová. Vektorová ilustrace Povíjnice nachová je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Povíjnice nachová ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1397x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 788 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Povíjnice nachová je v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rakev ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vavřínový věnec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jihoafrická republika ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, kliparty, obrázek, Povíjnice nachová, ke stáhnutí, cliparts, grafika, Květiny, ilustrace, download, vektorový obrázek, klipart, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, avatar, web, word, openOffice, články, plakát, Pinterest, dokumenty, blog, PowerPoint, škola, webové stránky, textové dokumenty, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí, klipart Jetel zdarma nebo ilustrace Dort ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.