Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Povíjnice nachová, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Povíjnice nachová. Vektorová ilustrace Povíjnice nachová je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Povíjnice nachová zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Povíjnice nachová ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1397x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 788 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Povíjnice nachová patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlomené srdce zdarma Podívejte se i na klipart Zlatý dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, Květiny, vektor, free, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, Povíjnice nachová

Doporučené použití klipartu: word, dokument, památník, inkscape, Facebook, corelDraw, blog, avatar, pozvánky, office, Pinterest, openOffice, profil, web, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Klíště zdarma, ilustrace Humr ke stažení nebo vektor Klávesy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.