Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Oranžová květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová květina zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Oranžová květina. Vektorová ilustrace Oranžová květina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oranžová květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oranžová květina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 012 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Oranžová květina je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Buben zdarma Podívejte se i na ilustrace Opice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Citronová limonáda ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, klipart, grafika, ilustrační obrázek, free, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, Oranžová květina, ke stáhnutí, vektor, obrázek, Oranžová květina

Doporučené použití klipartu: inkscape, web, časopis, blog, Pinterest, fotokniha, referáty, pozvánky, avatar, textové dokumenty, dokument, Twitter, Instagram, word, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vánoční přání zdarma, vektor Netopýr ke stažení nebo obrázek Jestřáb ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.