Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narcis, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narcis zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Narcis. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Narcis nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narcis? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narcis ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1082x1280
800x946
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 218 223 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narcis je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dudek chocholatý ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Komár zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hodina duchů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Narcis, vektor, grafika, obrázek, ke stáhnutí, download, klipart, kliparty, ke stažení, Květiny, ilustrace, free, Narcis, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, plakát, Pinterest, corelDraw, referáty, Instagram, časopis, openOffice, webové stránky, inkscape, škola, fotokniha, word, blog, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mozart ke stáhnutí, klipart Vitamín C zdarma nebo ilustrace Párek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.