Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narcis, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narcis zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Narcis. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Narcis nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narcis? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Narcis ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1082x1280
800x946
423x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 218 223 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Narcis se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlíci sada ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Jaro zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Polska ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Narcis, grafika, Květiny, Narcis, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, vektor, download, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, referáty, Facebook, památník, plakát, dokument, profil, dokumenty, webové stránky, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Škola ke stáhnutí, obrázek Vysmátá dýně zdarma nebo klipart Leopard ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.