Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narcis, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narcis zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Narcis. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Narcis nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narcis? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narcis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Narcis ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1082x1280
800x946
423x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 218 223 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Narcis patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Myš zdarma Podívejte se i na klipart Petriho miska ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa pokladu ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, Narcis, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Květiny, zdarma, download, klipart, ke stažení, Narcis, obrázek, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, Instagram, blog, kalendář, word, dokumenty, články, pozvánky, webové stránky, PowerPoint, památník, Facebook, škola, office

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Muktada Sadr zdarma, ilustrace Smějící se kytka ke stažení nebo vektor Kosmonaut ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.