Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lotos, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lotos zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lotos. Klipart Lotos je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lotos ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1242
1280x993
800x621
500x388
160x124

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 569 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mlampret

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lotos se nachází v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Havran ke stažení Podívejte se i na vektor Ohlašovna požáru ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zaoceánský parník zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, grafika, vektor, download, Květiny, cliparts, Lotos, obrázek, Lotos, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, Pinterest, office, škola, fotokniha, PowerPoint, Instagram, pozvánky, web, profilovka, časopis, referáty, památník, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Dívka ke stažení, obrázek Důchodce ke stáhnutí nebo klipart Kachna zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.