Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lotos, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lotos zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lotos. Klipart Lotos je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Lotos ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1242
1280x993
800x621
500x388
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 569 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mlampret

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lotos se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sluneční brýle ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Malina zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Činely ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Lotos, Květiny, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, kliparty, Lotos, vektor, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, referáty, plakát, Facebook, office, openOffice, dokumenty, PowerPoint, profil, webové stránky, Pinterest, časopis, fotokniha, word, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kanystr ke stáhnutí, ilustrace Nemocnice zdarma nebo vektor Škoda 1000 MB ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.