Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lotos, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lotos zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lotos. Klipart Lotos je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lotos zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lotos ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1242
1280x993
800x621
500x388
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 569 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mlampret

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lotos je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Roštěná zdarma Podívejte se i na ilustrace Mandarinka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Adolf Hitler ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Lotos, Lotos, cliparts, free, grafika, download, Květiny, vektor, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: fotokniha, pozvánky, profil, profilovka, textové dokumenty, dokumenty, dokument, plakát, kalendář, prezentace, avatar, referáty, inkscape, Facebook, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Cikáda zdarma, vektor Sluneční brýle ke stažení nebo obrázek Stříhání vlasů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.