Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytky, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kytky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 677 742 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kytky patří do sekce Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ryba zdarma Podívejte se i na vektor Růže ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa pokladu ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, kliparty, Kytky, obrázek, Kytky, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, grafika, klipart, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, inkscape, word, plakát, Instagram, dokumenty, památník, openOffice, dokument, kalendář, články, webové stránky, pozvánky, blog

Mezi hezké kresby patří i vektor Zdravotní sestra zdarma, obrázek Laborantka ke stažení nebo klipart Mrkev ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.