Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytky, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kytky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1160x1280
725x800
453x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 023 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kytky je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smrkající smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Holčička zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hodina duchů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, grafika, vektor, kliparty, Kytky, ke stáhnutí, Kytky, Květiny, klipart, download

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, profilovka, web, office, pozvánky, časopis, openOffice, profil, referáty, corelDraw, dokumenty, word, seminární práce, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Brouk ke stáhnutí, vektor Pozor vlak zdarma nebo obrázek Ledňáček biacký ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.