Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytky, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kytky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1160x1280
725x800
453x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 023 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kytky je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sendvič zdarma Podívejte se i na ilustrace Toalety ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vláček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, Květiny, zdarma, Kytky, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, free, Kytky

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, pozvánky, profilovka, word, Facebook, PowerPoint, office, plakát, profil, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Smrkající smajlík zdarma, vektor Žena za volantem ke stažení nebo obrázek Hummus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.