Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytka, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kytka. Klipart Kytka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1597x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 408 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kytka je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brýlatý smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Zákaz čůrání ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, Kytka, obrázek, cliparts, ke stažení, ilustrace, Květiny, ke stáhnutí, free, download, kliparty, Kytka, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, plakát, Pinterest, Twitter, openOffice, prezentace, seminární práce, web, dokumenty, dokument, profilovka, Instagram, Facebook, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Miluji hudbu zdarma, klipart Argentina ke stažení nebo ilustrace Žirafa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.