Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytka, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kytka. Klipart Kytka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1597x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 408 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kytka je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elfka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Žluté dýně zdarma Mohl by vás také zajímat klipart HTML ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kytka, klipart, kliparty, ke stáhnutí, vektor, free, zdarma, Kytka, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, grafika, download

Doporučené použití klipartu: plakát, fotokniha, word, textové dokumenty, webové stránky, corelDraw, avatar, dokumenty, blog, seminární práce, office

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Pastelka ke stáhnutí, vektor Salvador Allende zdarma nebo obrázek Mapa světa ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.