Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kytička, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Kytička je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Kytička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dcatcherex

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kytička je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gruzie zdarma Podívejte se i na obrázek Blue Ray přehrávač ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mango ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, grafika, ke stáhnutí, obrázek, vektor, free, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, download, Kytička, Květiny, Kytička

Doporučené použití klipartu: památník, pozvánky, články, seminární práce, Twitter, dokumenty, PowerPoint, Instagram, web, Pinterest, prezentace, referáty, časopis, webové stránky, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Černá hora zdarma, klipart Smajlík se slzou ke stažení nebo ilustrace Škaredá kytka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.