Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kytička, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Kytička je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Kytička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kytička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dcatcherex

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kytička se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lotos ke stažení Podívejte se i na klipart Kádinka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek VW Scirocco zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, Kytička, zdarma, klipart, vektorový obrázek, free, Květiny, Kytička, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Instagram, dokument, prezentace, profilovka, kalendář, office, seminární práce, fotokniha, profil, avatar, PowerPoint, Facebook, textové dokumenty, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Tužka ke stažení, ilustrace Perníková chaloupka ke stáhnutí nebo vektor Klíč od auta zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.