Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kytička, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kytička zdarma ke stažení

Kytička je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Kytička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytička zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kytička ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
728x800
455x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 889 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: dcatcherex

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kytička je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narcis ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Graffiti zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Strašidelný hrad ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Květiny, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, free, vektor, Kytička, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: články, dokumenty, word, Facebook, pozvánky, textové dokumenty, web, Twitter, webové stránky, profil, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Ankh ke stáhnutí, klipart Fitness zdarma nebo ilustrace Slanina ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.