Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kytice květin, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice květin zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kytice květin. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kytice květin ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice květin zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytice květin ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1517x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 379 956 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kytice květin patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sedmikráska zdarma Podívejte se i na vektor Dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hřbitov ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, grafika, obrázek, ke stažení, Kytice květin, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, škola, corelDraw, profilovka, referáty, openOffice, web, plakát, pozvánky, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vánoční hvězda zdarma, obrázek Make up ke stažení nebo klipart Tulipány ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.