Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květy, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květy. Kreslená ilustrace Květy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Květy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 861 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: chikiyo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květy se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žampiony ke stažení Podívejte se i na vektor Sada smajlíků ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Štír zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, vektorový obrázek, free, grafika, Květiny, ke stažení, ilustrace, Květy, ke stáhnutí, obrázek, Květy, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, články, škola, inkscape, PowerPoint, časopis, dokument, blog, památník, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Oko ke stažení, obrázek Věnec ke stáhnutí nebo klipart Vysmátá dýně zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.