Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květy, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květy. Kreslená ilustrace Květy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Květy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 861 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chikiyo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květy se nachází v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená paprika ke stažení Podívejte se i na klipart Turecko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Doktorka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Květiny, Květy, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Květy, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, free, download, obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, Facebook, kalendář, památník, profil, pozvánky, plakát, office, web, textové dokumenty, webové stránky, fotokniha, avatar, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Beruška ke stažení, ilustrace Čarodějnice ke stáhnutí nebo vektor Charlie Chaplin zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.